תפריט סגור

קידום אתרים אורגני SEO בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל, הידוע כ-SEO (ראשי תיבות של Search Engine Optimization) אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש. הוא קידום מתמשך של האתר בתוצאות החיפוש הטבעיות במטרה להביא אותו לדף הראשון תחת ביטויי החיפוש הרלוונטים לעסק, התהליך לוקח (6-4 חודשים עד שנה) אך התוצאות נשארות לטווח הארוך בהם העסק נהנה מתנועה איכותית ללא עלות על הקליקים והחשיפות.

קידום אתרים אורגני

המטרה
מטרה הקידום האורגני היא לגרום לגוגל לתעדף את האתר שלכם במקום גבוה יותר מהמתחרים שלכם בתוצאות החיפוש שמישהו מחפש את השירות/מוצר שיש לכם.

הדרך
תהליך הקידום האורגני הוא תהליך מתמשך שדורש זמן וסבלנות רבה וכרוך בסדרה של פעולות ושיפורים באתר ומחוץ לאתר בשלל פרמטרים במטרה להתאים אותו לאלגוריתמים של גוגל.

תוצאה והשקעה לטווח הארוך
לאתר מספר חודשים של עבודה האתר שלכם יעלה בדירוגים בביטויים מסוימים והוא יהנה מחשיפה ומתנועה איכותית ללא מסגרת תקציב לגוגל והתוצאות יישארו לטווח הארוך.

תהליך קידום אתרים אצלנו – מה מתבצע בפועל?
אפיון מורחב
החלק החשוב ביותר בהצלחת מסע פרסום הוא הבנת שירותי העסק, השוק וקהל הלקוחות. בפגישת ההיכרות נלמד על השירותים העסקיים, המתחרים ונבנה יחד פרסונה לאפיון קהל היעד.

מחקר ביטויי מפתח וחקר המתחרים
מסע פרסום מוצלח מורכב מבחירה נכונה של מילות מפתח, כאלה שיביאו ללקוחות פוטנציאלים. המחקר מבוסס על ביטויים שיש בהם כוונת רכישה. בנוסף נבצע עבודת מחקר בקרב המתחרים.

קביעת אסטרטגיה
לאחר שלמדנו על העסק וביצענו את עבודת המחקר המקיפה שכוללת את מחקר הלקוחות, השוק והמתחרים שלכם נקבע אסטרטגיה שיווקית ופעולות להשגת המטרות.

אופטימיזציה
אנחנו נבצע אופטימיזציית On-Site וoff-Site משמעותה סדרה של שיפורים באתר ומחוץ לאתר בשלל פרמטרים. פעולה זו כוללת: יצירת היררכיית תוכן, שיפור מהירות האתר, סטטוס שרת, סריקת דפי 404, תגיות מטא, מבנה URL, תגיות H1-H6, תגיות ALT, קישורים פנימיים ועוד.

תוכן
אנחנו נעלה בכל חודש כ-2 מאמרים איכותיים שנכתבים ע"י טובי הכותבים. בדגש על תוכן מקורי ככל האפשר, כאלה שיעניינו את הגולשים להיכנס ולקרוא ויביאו לתנועה חדשה של גולשים.

קישורים
החלק המרכזי בקידום האתר הוא נושא הקישורים (מדד האמון) המשפיעים באופן תדיר על הדירוגים בתוצאות החיפוש. לאורך כל תקופת הקידום אנחנו נבנה פרופיל קישורים טבעי, איכותי וחזק מאתרים סמכותיים ורלוונטיים לנישה של האתר.

שיפור חווית המשתמש
שיפור נראות האתר/דף הנחיתה תביא לחווית משתמש מקסימלית ותגדיל את זמן השהייה ומספר הלידים. אנחנו נבצע מגוון פעולות וניתן טיפים והמלצות בפעולות שיניעו את הגולש לבצע את הפעולה הרצויה כגון: שיפור נראות עמודי האתר, טקסט שמניע לפעולה, לחצני התקשרות ועוד.

מדידה
אנחנו נחבר את האתר לגוגל אנליטיקס (הכלי הפופולרי של גוגל) וכלי מדידה נוספים שיאפשרו לנו לקבל נתונים סטטיסטיים על קהל המבקרים, לנתח את התנהגותם וללמוד תובנות רבות שיתרמו להצלחת הקידום.

בקרה ותחזוקה שוטפת
הצלחת הקידום דורשת בקרה ותחזוקה מתמדת. לאורך כל תהליך הקידום נמדוד, ננתח ונשפר את הביצועים. בנוסף אנחנו נעזרים בכלים טכנולוגיים מתקדמים המסייעים לנו לבצע אופטימיזציה ולייעל את התהליכים.

שקיפות
אנחנו מאמינים בעבודה בשקיפות מלאה בכל תהליך הקידום. בכל תחילת חודש נשלח דו"ח חודשי מפורט הכולל את כמות המבקרים, דו"ח מיקומים של מילות המפתח עם השוואה לחודש שחלף וכן סיכום על פעולות הקידום שבוצעו.

חבילת קידום אתרים אורגני עכשיו במבצע מיוחד!
₪1500 לחודש | ללא חוזה מחייב
*2 מאמרים בחודש
*קישורים
*דו"ח חודשי ושקיפות מלאה

קידום אורגני שיטיס את דירוג אתרך למעלה

תן לי להזניק את העסק להצלחה

לשיחת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים צרו קשר​